Запрошуємо на загальні збори ОСББ «ЖК Старокиївський»

 «27» вересня 2020 року о 12:00 годині за адресою м. Київ, вул. Кирило-Мефодіївська 2 (на спортивному майданчику).

Реєстрація починається об 11:00

 1. Обрання Голови Загальних зборів.
 2. Визначення дати переходу до самостійного управління будинком шляхом самозабезпечення.
 3. Затвердження кошторису ОСББ «ЖК «Старокиївський» на 2020/21рр. Затвердження розміру та Порядку сплати внесків.
 4. Прийняття рішення щодо паркінгу. Затвердження кошторису паркінга на 2020/21р. Затвердження розміру та порядку сплати внеску.
 5. Припинення повноважень членів Правління.
 6. Обрання членів Правління.
 7. Затвердження Порядку Сплати внесків (платежів) на утримання та обслуговування будинку (паркінгу) та у фонди Об’єднання.
 8. Затвердження Порядку роботи з неплатниками.
 9. Прийняття рішення щодо користування спільним майном співвласників сторонніми організаціями (провайдери, оренда, реклама тощо). Визначення повноважень Правління.
 10. Прийняття рішення щодо обмеження користування спільним майном співвласників. Визначення повноважень Правління.
 11. Обрання однієї з моделей організації договірних відносин з виконавцем послуг з постачання теплової енергії.
 12. Обрання однієї з моделей організації договірних відносин з виконавцем послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.
 13. Обрання однієї з моделей організації договірних відносин з виконавцем послуг з постачання гарячої води.
 14. Прийняття рішення щодо твердих побутових відходів. Визначення повноважень Правління.
 • Збори скликаються Правлінням ОСББ. Реєстрація розпочинається об 11:00.
 • При собі необхідно мати документ, що посвідчує особу власника та документи на право власності.
 • При наявності довіреності (доручення) на право голосування при собі мати документ, що посвідчує особу повіреного та довіреність.
 • Для батьків, що голосують за неповнолітніх дітей при собі мати додатково свідоцтво про народження дитини.

Використовуйте засоби індивідуального захисту та дотримайтесь соціальної дистанції.

З 28 вересня по 12 жовтня буде проводитись письмове опитування з питань порядку денного.

Від імені Правління ОСББ, хочемо пояснити, яким чином ми дійшли до тих пропонованих рішень, які ви можете бачити в бюлетенях для голосування/письмового опитування.Одразу після реєстрації нашого ОСББ постало питання — яким чином повинне діяти ОСББ для того, щоб покращити управління/обслуговування нашого будинку, зробити його більш ефективним і прозорим? Було проаналізовано чимало факторів, серед яких:

 • історія роботи поточної обслуговуючої компанії ФКС-12 (в тому числі і відгуки співвласників будинку щодо цієї роботи),
 • законодавча база, досвід функціонуючих ОСББ,
 • ринок житлово-комунальних послуг (зокрема, вартість складових частин комплексного обслуговування будинку) та ін.

         В результаті цього Правління ОСББ вирішило, що найбільш ефективним кроком стане перехід нашого будинку на управління статутними органами ОСББ (Загальні зборі, Правління та Ревізійна комісія). Разом з тим Правління чітко усвідомлює, що його члени (як і більшість інших співвласників ОСББ) не є фахівцями в сфері обслуговування багатоквартирних будинків. Тож практично одразу визріло наступне рішення — ми хотіли б залучити фахівців, які мають необхідний досвід і вміння в цій сфері.

Далі ми почали шукати фахівців. Як виявилось, в Києві є чималий ринок такого роду послуг. Тож ми спробували зконтактувати з якомога більшою кількістю гравців на ринку, з урахуванням розташування нашого будинку. В результаті, протягом цього року в нашому будинку було проведено ряд зустрічей з представниками цих компаній, в тому числі і з представниками поточної обслуговуючої компанії. В ході цих зустрічей ми також мали на меті залучити до цього процесу якомога більшу кількість співвласників. Про зустрічі повідомлялось у чаті Viber, і принагідно ми хочемо подякувати всім, хто брав у них участь 🙂 . Бо хоч проекти рішень, кошторис, договори та ін. операційна діяльність опрацьовуються Правлінням, проте нам дуже важлива думка інших співвласників для того, щоб обирати найбільш оптимальний шлях розвитку нашого будинку.

        В результаті цієї роботи, а також подальшого обговорення проектів рішень на майбутні Загальні збори, кошторису, потенційних підрядчиків, проектів договорів, ми колективним обговоренням прийшли до висновку, що на даному етапі найбільш оптимальним варіантом буде співпраця з компанією «Домолад». Відповідно всі пропоновані на Загальні збори проекти рішень у бюлетенях, а також зміст додаткових матеріалів — це результат нашої попередньої координації з цією компанією.

Проте реалізація цих планів Правління стане можливою лише у випадку, якщо відповідні рішення підтримає більшість співвласників нашого будинку. Тож, просимо вас, шановні співвласники, з відповідальністю віднестися до Загальних зборів, що відбудуться 27.09.2020 і проголосувати або на самих Зборах, або ж протягом двох тижнів письмового опитування після дати Зборів.


P.S. На даний момент ми в Правлінні обговорюємо те, яким чином найбільш оптимально і безпечно, зважаючи на ситуацію з карантином, далі продовжувати інформаційну кампанію протягом цього і наступного тижнів, щоб ви, шановні співвласники, могли задати ті питання, що вас цікавлять і отримати від нас на них відповіді. Про подальші плани щодо комунікації ми повідомимо вас незабаром окремим повідомленням.


Якщо у вас виникнуть питання  — ви можете задати їх у чаті Viber (ОСББ «Старокиевский» ЖК)  або надіслати електронною поштою на скриньку [email protected]