Включення опалення у квартирі (вперше)

Інструкція включення подачі опалення у Вашу квартиру.

 1. Необхідно знайти на поверсі гребінку, де знаходяться теплові лічильники опалення.
 2. Знайдіть широку трубу, де будуть вказані номери квартир, знайдіть свій номер квартири та лічильник.

 

3. Далі знаходимо вентилі червоного і синього кольорів які підведені до Вашого лічильника.

4. Перший відкрутити синій вентиль.

5. Другой відкрутити червоний вентиль.

6. Потрібно повернусь у квартиру, та відкрутити регулятори радіаторів на максимальну позначку.

7. Через деякий час перевірте гребіну, щоб уникнути факту протікання у системі.

У разі виникнення протікання, в гребінці необхідно перекрити опалення, обов’язково спочатку червоний потім синій вентиль.

 

ЯК СТРАВИТИ ПОВІТРЯ З БАТАРЕЇ

Якщо опалення ввімкнене, але батареї не достатньо теплі, або взагалі холодні — основною причиної є повітря у системі.

Підставте ємкість для рідини під гвинт (миска, чашка, тощо), повільно відкрутивши викруткою або спеціальним ключем боковий гвинт на радіаторі  — спускайте повітря допоки не потече вода. Вода може бути не прозорою, або темною — це нормально.

Далі закручуємо гвинт, та очікуємо гарячих радіаторів.

Квитанції на сплату внесків на рахунок ОСББ сформовано.

Шановні співвласники!

У ваших поштових скриньках квитанції на сплату внесків на рахунок ОСББ за листопад 2020 року.

Власники паркомісць також отримають квитанції за листопад (їх можна отримати на мінус 2 рівні у кімнаті охоронців).

Сплатити можна зручним для вас способом:

1. Через Приват 24. Знайти наш ОСББ по ЕДРПОУ (43426857), де номер особового рахунку співпадає з номером квартири.

Для власників паркомісць пошук за номером місця з літерою п (наприклад 35п).

2. Через платіжну систему Портмоне (аналогічний алгоритм).

3. У інших банках (в тому числі Інтернет — банках), маючи квитанцію із зазначеними реквізитами для сплати, обов’язково зазначайте призначення платежу (внесок на утримання спільного майна) та номер особового рахунку.

Прохання сплачувати внески вчасно, а саме до 20 числа поточного місяця.
З повагою,
правління ОСББ «ЖК Старокиівський».

Щодо паркування, проведення шумних робіт та допуску на територію ЖК Старокиївський

Шановні сусіди!
Стосовно парковки на території «ЖК Старокиївський».
З метою впорядкування паркування на території ЖК правлінням прийнято рішення про встановлення наступних правил стоянки і парковки:

 • Автомобілі на територію ЖК будуть пропускатися для завантаження/розвантаження — безперешкодно.
 • Стоянка авто на території ЖК — тільки при наявності вільних паркомісць. Паркомісцем на території ЖК вважається місце, позначене розміткою.
 • При порушенні водієм правил паркування та стоянки авто (стоянка поза позначеного розміткою паркомісця) водієві буде зроблено попередження.
 • У разі неодноразового порушення правил паркування водію автомобіля буде відключений брелок доступу для відкриття шлагбаума на 1 місяць.
 • При порушенні водієм правил паркування здатному вплинути на безпеку людей (перекриття пожежних проїздів, блокування проходів, блокування інших авто і т.д.) буде викликатися евакуатор для евакуації такого авто.
 • Для зручності водіїв, охоронець на в’їзді буде повідомляти водіїв про наявність вільних паркомісць на території ЖК і при відсутності таких повідомляти водієві. У разі відсутності вільних паркомісць в’їзд на територію буде можливий тільки для завантаження/навантаження.

Правила щодо відключення брелків і виклику евакуатора будуть введені в дію з 01.12.2020 року. У зв’язку з цим просимо власників автомобілів з розумінням поставитися до дій охорони.

Стосовно проведення гучних робіт в «ЖК Старокиївський»

На підставі ст. 24 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», а також відповідно до рішення Київської міської ради від 25.12.2008 № 1051/1051 «Про правила благоустрою міста Києва», правлінням ОСББ «Старокиївський» прийнято рішення про встановлення наступних правил проведення гучних робіт на території ЖК Старокиївський:

 • Проведення робіт, що супроводжуються шумом, дозволяється в будні дні з 9-00 до 13-00 та з 15-00 до 19-00.
 • Проведення робіт, що супроводжуються шумом, заборонено у вихідні та святкові дні цілодобово.
 • Проведення робіт, що супроводжуються шумом заборонено в будні дні з 19-00 до 9-00, а також з 13-00 до 15-00.
 • У зв’язку з проживанням в будинку великої кількості маленьких дітей, час з 13-00 до 15-00 відводиться для денного сну дітей.
 • Шум при виконанні будь-яких робіт незалежно від часу доби не повинен перевищувати встановлених санітарними нормами рівнів шуму, а саме: в денний час — не більше 40 ДБА, в нічний — не більш ніж 30 ДБА.
 • У разі порушення правил проведення гучних робіт, охорона буде виявляти порушників і зв’язуватися з власником.

Окремо хочемо звернутися до сусідів, які вже закінчили ремонти, але люблять весело і шумно проводити час ночами.
З огляду на погану звукоізоляцію і монолітну конструкцію будинку переконливо просимо вас поважати право на спокійне життя і тишу, що живуть поруч з вами сусідів і утримуватися від гучного прослуховування музики і проведення галасливих заходів у святкові та вихідні дні цілодобово, а в робочі дні з 22-00 до 8 -00 ранку.

У разі скарг сусідів на постійний шум після 22-00 охорона буде попереджати власників або орендарів такої квартири.
У разі відсутності реакції і зневаги правом інших сусідів на тишу, — буде викликатися поліція.

Стосовно допуску на територію «ЖК Старокиївський».
З метою організації забезпечення безпеки мешканців ЖК і в зв’язку з почастішанням випадків проникнення на територію ЖК сторонніх, Правлінням вводиться деякі зміни алгоритму дій охорони:

 • З 20.11.2020 р Охорона буде вести журнал відвідувань, в який будуть вноситися дані про час і мету візиту відвідувачів.
  Тому просимо вас з розумінням поставитися до того, що ваших гостей будуть питати куди вони направляються і до кого.
 • Також на даний момент планується тестування можливості допуску сторонніх осіб на територію РК тільки при наявності у охорони інформації про такий візит.
 • Інформацію про відвідувача охорона буде отримувати по телефонному дзвінку від власника. Для цього необхідно зібрати реєстр телефонів власників, які матимуть право надавати доступ на територію РК третім особам. Працювати це буде наступним чином — якщо ви чекаєте відвідувача (гостей, доставку, доктора і т.д.) ви попереджуєте охорону про такий візит (телефон диспетчера +38 044 3590272).

У найближчий час ми коригуємо реєстр квартир з прив’язкою до номерів телефонів з яких будуть повідомляти про відвідувачів (Якщо власник здає квартиру, він повинен письмово повідомити про номерах телефонах з яких охорона може приймати заявки про відвідувачів).

!!! Окремо звертаємо вашу увагу, що порядок пропуску за дзвінком охорони (п.2) ще не прийнятий і знаходиться на стадії тестування та опрацювання. Ми повідомляємо вам про це для того, щоб тримати вас в курсі справ, і щоб ви розуміли з якою метою збирається інформація про телефони власників квартир.

Звіт діяльності ОСМД (перші два тижні)

Шановні співвласники!

Наразі, за результатами перших двох тижнів роботи, коротко інформуємо, щодо перших кроків та виконання першочергових завдань:

1. Загальні питання:
— договори з монополістами — подано документи на перезаключення договору співпраці з КТЕ;
— отримано перелік квартир без прямих договорів з Ясно та ЕС-коди для оформлення договорних відносин між ОСББ та ДТЕК/Ясно, чекаємо завершення процедури розірвання договору між попередньою УК та ДТЕК, на наступному тижні розпочнемо повноцінний перехід;
— правління отримало більшість документів на будинок від УК, підрядники розпочали вивчення ключових мереж та систем будинку та технічної документації;
— всі договори з усіма підрядниками підписано, розпочато обстеження мереж та складання дефектних актів (ліфти, пожежна система, інженерні мережі тощо);
— розпочато приймання заявок мешканців сервісом — ДомоладБот. Наразі, вибачаємось за можливі порушення термінів виконання заявок, з часом плануємо вийти на швидке реагування та виконання запитів;

2. Поточні господарські питання:
— в будинку розпочали роботу нові співробітники — дві прибиральниці та двірник. Попередній склад, на співпрацю з яким ми частково розраховували, вирішив не працювати з нами;
— Графіки прибирання знаходяться у холах будинку, заявки на прибирання обробляються в поточний або наступний день;
— робимо закупівлі інветаря, ламп, засобів для прибирання тощо;
— розпочато невеликі ремонти всередині та зовні — козирьків (навісів над входами в підвал, де були тріщини в накритті);
— зроблено обхід та заплановані ремонти дотягувачів, ручок та регулювання дверей перед зимою;
— усунуто затоплення підвалу будинку на -1 поверсі (між 2 та 3 секціями);

3. Підрядні компанії:
— обслуговування ліфтів — Техно ліфт.
Підрядник найближчим часом надасть детальний звіт, активно по черзі проводиться прибирання машинних відділень (верх), шахт та приямків та обстеження поточного стану ліфтового господарства;
— інженерні мережі — Аварійка 24.
вже усунено ряд засмічень каналізації, розпочато поточні ремонти комунікацій, виконання квартирних заявок мешканців;
— СКД — заблоковано всі картки доступу «не мешканців», біля 1000 карток! (попередньої УК, їх підрядників, Укрбуда, та інші). Через помилки під час видачі карток, у частини мешканців картки виявилися заблокованими. Ми оперативно видаємо нові картки замість заблокованих.

Телефон охорони оновлено

Шановні сусіди.
Просимо вибачення за затримку відновлення телефоніїї на пункті охорони.

У зв’язку з укладанням нового договору на надання послуг телефонії, що зайняло деякий час, зверніть увагу на те, що номер було змінено.

Станом на сьогодні телефон працює ЦІЛОДОБОВО.

Охорона: (044) 359-02-72

Блокування ID карт

Сусіди, вчора 05.11.202 були заблоковані всі ID карти з доступом «Повнй доступ», які використовувалися обслуговуючими організаціями і співробітниками, з якими, на поточний момент, ми вже не співпрацюємо. До нашого будинку мали доступ біля 1000 осіб… Читать далее

Будинок офіційно прийнято на обслуговування ОСББ

Шановні сусіди!

Ось і наслата дата 01.11.2020, коли управління будинком перейшло до ОСББ «ЖК Старокиївський».
Ми хочемо  привітати всіх співвласників з цією подією. Ми остаточно переконалися, що наш будинок потрібен тільки нам, власникам.
Ми всі розуміємо, що буде нелегко, ми починаємо з чистого аркуша (у прямому сенсі). Від попередніх управителів нам дісталося: обладнання ІТП, елеткрощитових, ліфтові, відеоспостереження та … 2-ва віника, та все те, що міцно прикручено до стін.  🙂
На даний момент ми ще не отримали від ФКС12 повного пакету документів по будинку. Розраховуємо, що це питання буде закрите найближчим часом.
Просимо поставитися з розумінням до можливих нашим помилкам і огріхів (дуже сподіваюся, їх буде дуже мало). Правління ОСББ і вибрані контрагенти ретельно готувалися до цієї дати і ми віримо, що ми не помітимо погіршення за рівнем надання послуг, а зовсім навпаки.
З завтрашнього дня в нас буде більшість нових підрядників. Вивіз сміття, охорона, ремонт / обслуговування ліфтів і т.д. Обслуговування заявок власників / мешканців / власників паркомісць, буде здійснюватися за допомогою чат бота, інструкцію можна переглянцти нижче.

Телефон диспетчерської, покищо залишаеться без змін: 073 761 88 24

Шановні мешканці!

Вашій увазі пропонується  сервіс — електронна диспетчерська служба “ДомоладБот”, яка дозволяє розміщувати заявки (окрім аварійних ситуацій) на  сервісах Telegram та Viber , а також відстежувати статус їх виконання.

Види заявок, можливих для розміщення в системі ДомоладБот:

 • — квартирні заявки (виклик фахівців обслуговуючої компанії (сантехнік, електрик) для проведення робіт всередині квартири);
 • — заявки, що стосуються обслуговування внутрішньобудинкових комунікацій та інженерних мереж (наприклад: заміна ламп в зоні МЗК, проблеми з дверима, дотягувачами, ручками, плиткою і т.п., а також проблем, що стосуються водопостачання, теплопостачання, електропостачання та водовідведення);
 • — заявки/побажання стосовно прибирання будинку та прибудинкової території;
 • — заявки щодо обслуговування ліфтів.

Для входу в систему ДомоладБот Вам  потрібно просто відсканувати один з наведених  нижче QR-кодів, або:

 • Для сервісу Telegram — пройти за посиланням: me/DomoladBot
 • Для сервісу Viber — пройти за посиланням: https://ru.pipe.bot/viber/6965

Подання заявок може відбуватись в будь-який час.

Опрацювання заявок здійснюється в робочі дні: Пн — Пт з до 09:00 до 18:00.

Важливо !!! У разі виникнення аварійних ситуацій, заявки приймаються тільки на диспетчерські телефони відповідних служб вашего будинку.

                                                               

                                                                                          

                                                                                                      Viber

Telegram

Viber

Результати голосування Загальних Зборів 2020

Шановні співвласники!

Після остаточної обробки листів голосування та підрахунку голосів , хочемо повідомити, що «ЗА» передачу будинку в управління ОСББ проголосувало 57,22% площ нашого будинку. Це означає, що рішення вважається прийнятим і з 1 листопада 2020 року ОСББ почне управління будинком.
До 01.11.2020 року управління будинком здійснює ФКС-12.
За всі питання запропоновані на голосування проголосувало більше ніж 50% + 1 голос, тому всі пропозиції відображені в листах голосування — прийняті.
Про всі кроки і дії ОСББ, які правління планує вжити для прийняття будинку в управління, ми обов’язково будемо повідомляти вас.
Про подальші дії вас, як співвласника ОСББ, про порядок оплати платежів і порядку роботи обслуговуючої організації, ми обов’язково повідомимо додатково.
Також звертаємо вашу увагу, що офіційну інформацію від імені ОСББ будемо дублювати тут та на інформаційних дошках.

Протокол загальних зборів ОСББ.

Голосування завершено

12.10.2020 о 23:59 закінчився термін збору голосів після проведення загальних зборів ОСББ.

На даний момент хочемо повідомити, що маємо бюлетні голосування 58.3% від загальної площі будинку. За попередньою інформацією, «ЗА» зміну алгоритму роботи управлінням будинку проголосувало 57,3% площ. Без ретельного підрахунку ми не можемо казати більш точну цифру, також на перевірку всіх бюлетнів потрібен час. Остаточний результат ми будемо готові оприлюднити, орієнтовно,  о 20:00 на 14.10.2020 (якщо зможемо впоратися раніше, будемо раді надати інформацию якнайшвидше). Також результати будуть оприлюднені на всіх інформаційних дошках нашого ЖК.

Досить напружений період був для всіх людей, які допомагали збирати голоси! Багато хто дзвонив сусідові, хтось намагався питати сусідів  за нагоди спільного проїзду у ліфті. Дехто приділяв цьому уесь вільний час, дехто брав відгули на роботі! Без Вашого внеску, ми б не досягли  таких результатів!
Дуже дякуємо усім!

ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ 2020. ЯК І ДЕ МОЖНА ПРОГОЛОСУВАТИ

Кожен день на спорт-майданчику (біля І секції)
протягом усього наступного тижня (до 12.10.2020 включно)
з 20:00 до 21:00
на вас чекатимуть члени Активу нашого будинку, щоб прийняти ваш голос.

При собі необхідно мати паспорт та документ, що підтверджує право власності.
Лист письмового опитування ви можете отримати на місці, або роздрукувати та заповнити його самостійно.

Якщо вам не підходить час або місце для голосування, ви можете зв’язатися з членами Правління нашого будинку та домовитись на інший зручний для вас час або місце.

Наумова Кристина +380639722899

Заверуха Едуард +380683547408

Детальніше про Загальні Збори 2020 ви можете почитати тут.

Приєднуйтесь до нашої группи «ОСББ «Старокиевский» ЖК у Вайбер.

P.S.
«Уважаемый, сосед! Да, я обращаюсь к Вам, кто еще не проголосовал за передачу дома в управление ОСББ. Я понимаю, что Вам некогда, может, Вы здесь и не живете, может только делаете ремонт. Думаете, что без Вас могут все решить? Нет, не можем. ОСББ – это организация всех собственников дома! Значит и Ваш голос очень важен! И он будет учтен!
Не задавались вопросом: Почему в домах где уже есть работающее ОСББ нет потрескавшихся стен, не встретишь перегоревших ламп, не протекает крыша, исправно работают все лифты в парадном?! Есть охранники, а не статисты. Да, это я про ЖК Старокиевский сейчас все писал. А у нас в доме пока хозяин не ОСББ, а организация навязанная застройщиком.
Думаю, что вы понимаете, что основная цель такой коммерческой организации – это получение прибыли. В то время, как наше ОСББ – это не прибыльная организация и все средства, которые мы заплатим, будут использованы в наших интересах.
Время сделать СВОЙ ВЫБОР и проголосовать за передачу дома в управление ОСББ!
Если Вам, не все равно, то придите и проголосуйте. Иначе, через пару лет такого замечательного управления нашим домом, как сейчас есть, превратят вашу «инвестицию в светлое будущее» в пассив, поглощающий значительные суммы каждый месяц, от которого Вы сможете избавиться, только значительно потеряв.
Вас точно устраивает такое будущее?»

Голосування загальних зборів ОСББ «ЖК Старокиївський» 2020

Загальні збори ОСББ «ЖК Старокиївський» відбулися 27.09.2020.
Письмове опитування проводиться протягом 15 днів з дати проведення зборів (до 12.10.2020 включно).

Як допомогти?
1. Роздрукувати та наклеїти на своєму (при нагоді й на інших) поверсі: https://sk10.org/OSBB1.pdf або https://sk10.org/OSBB2.pdf
2. Поговорити з сусідами, які ще не проголосували. Хто вже проголосував: https://sk10.org/?p=417

Хід голосування та письмового опитування:

Повідомлення про проведення Загальних зборів ОСББ «ЖК «Старокиївський»

Повідомляємо Вас про те, що «27» вересня 2020 року о 12:00 годині за адресою м. Київ, вул. Кирило-Мефодіївська 2 (на спортивному майданчику), відбудуться Загальні збори ОСББ «ЖК «Старокиївський».

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ ЗАГАЛЬНИХ ЗБОРІВ:

Читать далее

Обгрунтування запропонованих рішень Правління

Від імені Правління ОСББ, хочемо пояснити, яким чином ми дійшли до тих пропонованих рішень, які ви можете бачити в бюлетенях для голосування/письмового опитування.

Одразу після реєстрації нашого ОСББ постало питання — яким чином повинне діяти ОСББ для того, щоб покращити управління/обслуговування нашого будинку, зробити його більш ефективним і прозорим? Було проаналізовано чимало факторів, серед яких: Читать далее

Группа «Двор без машин (ЖК СК)»

Дом заселяется и вопрос парковки-выяснений-напряжения между соседями будет только усугубляться. Создать платную парковку или «штрафовать» за не правильную парковку во дворе ОСМД не может юридически, охрана должна охранять, а не разруливать конфликты с паркоместами.
Двор только для спец. транспорта (скорые, пожарные, разгрузка-погрузка).
В итоге, выше безопасность, более комфортная среда (где сейчас авто, ставить озеленение в кадках, лавочки и т.д.), отсутствие парковочных выяснений.
Создана группа где предлагается объединить усилия и совместно выработать концепцию «Двор без машин». Необходимые шаги для реализации?
В группе уже более 70 человек, чем больше нас будет, тем реальней реализовать идею, присоединяйтесь.
Присоединиться к группе

Обновлено
Базовый вариант концепции «Двор без машин» в ЖК «Старокиевский» — https://sk10.org/dvor