Повідомлення про проведення Загальних зборів ОСББ «ЖК «Старокиївський»

Повідомляємо Вас про те, що «27» вересня 2020 року о 12:00 годині за адресою м. Київ, вул. Кирило-Мефодіївська 2 (на спортивному майданчику), відбудуться Загальні збори ОСББ «ЖК «Старокиївський».

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ ЗАГАЛЬНИХ ЗБОРІВ:

Читать далее

Обгрунтування запропонованих рішень Правління

Від імені Правління ОСББ, хочемо пояснити, яким чином ми дійшли до тих пропонованих рішень, які ви можете бачити в бюлетенях для голосування/письмового опитування.

Одразу після реєстрації нашого ОСББ постало питання — яким чином повинне діяти ОСББ для того, щоб покращити управління/обслуговування нашого будинку, зробити його більш ефективним і прозорим? Було проаналізовано чимало факторів, серед яких: Читать далее

Группа «Двор без машин (ЖК СК)»

Дом заселяется и вопрос парковки-выяснений-напряжения между соседями будет только усугубляться. Создать платную парковку или «штрафовать» за не правильную парковку во дворе ОСМД не может юридически, охрана должна охранять, а не разруливать конфликты с паркоместами.
Двор только для спец. транспорта (скорые, пожарные, разгрузка-погрузка).
В итоге, выше безопасность, более комфортная среда (где сейчас авто, ставить озеленение в кадках, лавочки и т.д.), отсутствие парковочных выяснений.
Создана группа где предлагается объединить усилия и совместно выработать концепцию «Двор без машин». Необходимые шаги для реализации?
В группе уже более 70 человек, чем больше нас будет, тем реальней реализовать идею, присоединяйтесь.
Присоединиться к группе

Предложение от ФКС12 для ОСББ

Сегодня (05.06.2020) я получил предложение от обслуживающей нас организации ФКС12 на обслуживание нашего дома, в случае принятия нами решения на общем собрании – самостоятельно управлять домом. Как говориться, лучше поздно чем – никогда.

Так вот, у нас есть 3-и варианта (постараюсь кратко):
1. Тариф 8,26 грн/м. При этом сокращают постоянно пребывающих в ЖК электрика, сантехника и управляющих. И постоянно сидеть никого не будет в ЖК. Только аварийные случаи и посещение по графику для выполнения текучки и наших заявок.
2. Тариф 9,30 грн/м. Остается все как есть, но при этом немного меняют структуру тарифов.
3. Тариф 10,90 грн/м. Добавляют 1-у уборщицу (на «послеобеда»)на весь ЖК и добавляют затраты на озеленение и прочее.

ФКС12 v2.0


 

Встреча с потенциальной управляющей компанией.

«В понедельник 02.03.2020 в 19:30 на спорт площадке ЖК мы планируем провести первую встречу с потенциальным претендентом на управляющую компанию ТОВ «Управляюча компанія «ДОМОЛАД».
На встрече мы обсудим предложение ТОВ «Управляюча компанія «ДОМОЛАД». У всех желающих будет возможность задать интересующие их вопросы представителю компании.
Для инфо: на сегодняшний день предложение от ФКС12 или от «дружественной» им компании мы не получили.»

Визначення оптимальної форми подальшого управління ЖК

Шановні співвласники ЖК «Старокиївський», а також інші небайдужі мешканці житлового комплексу!

Інформуємо, що за результатами проведених минулого року загальних зборів 24 грудня 2019 року створено юридичну особу — об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «ЖК СТАРОКИЇВСЬКИЙ», ідентифікаційний код 43426857, адреса місцезнаходження: 04116, м. Київ, вулиця Кирило-Мефодіївська, будинок 2. Керівником об’єднання – головою правління є БУСС МИХАЙЛО ЮРІЙОВИЧ.
9 січня 2020 року відповідно до рішення ДПІ у Шевченківському районі ГУДПС у м. Києві ОСББ «ЖК СТАРОКИЇВСЬКИЙ» присвоєно ознаку неприбутковості.
Відповідно до статті 12 Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку» за рішенням загальних зборів функції з управління багатоквартирним будинком можуть бути передані (всі або частково) управителю або асоціації.
Статтею 13 цього Закону передбачено, що якщо функції з управління багатоквартирним будинком за рішенням загальних зборів об’єднання передано управителю, відносини з управління регулюються договором, укладеним між об’єднанням і управителем.
У зв’язку з цим членами правління ОСББ здійснюється попереднє визначення найбільш оптимальної форм подальшого управління житловим комплексом та одночасно потребується визначення найбільш гідних кандидатів управителя для можливого винесення на загальні збори питання про передачу частини функцій з управління житловим комплексом.

З метою забезпечення прозорості діяльності ОСББ та врахування думки якомога більшої кількості співвласників ЖК, просимо усіх бажаючих у строк до «05» лютого 2020 року:
1) внести свої обґрунтовані пропозиції (бачення) щодо найбільш оптимальної форми управління житловим комплексом;
2) внести свої обґрунтовані пропозиції щодо кандидатів (юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців), які можуть здійснювати ефективне управління житловим комплексом (при цьому зазначити відомості про їх позитивний досвід, форми та методи управління тощо, а також контактні дані);
3) внести свої пропозиції щодо управителів, яких краще не розглядати як потенційних кандидатів (при цьому зазначити відомості про негативний досвід співпраці з ними або інші компрометуючі відомості);
4) внести обґрунтовані пропозиції щодо інших питань, які варто розглянути на наступних загальних зборах співвласників.

Пропозиції просимо надсилати на електронну адресу [email protected] .
Про результати відбору кандидатів в управителі буде поінформовано додатково (завчасно до проведення загальних зборів).

З повагою
Члени правління ОСББ «ЖК СТАРОКИЇВСЬКИЙ»

ОСББ в ЖК «Старокиевский» зарегистрировано

«Соседи! Хочу поделиться новостью в канун праздников: ОСББ «ЖК Старокиївський» зарегистрировано.

Обращаю ваше внимание, что ФКС12 на данный момент остается обслуживающей организацией, все договоры с ФКС12 действуют в полной мере. Любые изменения в организации обслуживания дома будут только после проведения следующего общего собрания ОСББ, на котором мы решим, какой дальнейший вариант будет для нас удобен (остаемся с ФКС12, выбираем другую обслуживающую организацию, собственными силами обслуживаем ЖК или другие варианты).

Да, это только полдела и еще очень много нужно сделать, что бы нам было комфортно и удобно жить в НАШЕМ доме. Но первый, очень важный, шаг сделан!
Всех с наступающими праздниками! И хорошего новогоднего настроения!»

Створення ОСББ в ЖК «Старокиївський»

Шановні сусіди! Нагадуємо, що 22 вересня 2019 р. у нас відбулися Установчі Збори по створенню ОСББ. Усі, хто не мав змоги проголосувати на зборах мають можливість зробити це за допомогою письмового опитування.

Тому всіх, хто підтримує створення ОСББ закликаємо зробити декілька нескладних кроків:

 1. Приготуйте документ (оригінал) про право власності (а саме витяг з державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію прав та їх обтяжень про право власності або договір купівлі-продажу;)
 2. Якщо Ви є власником, приготуйте паспорт або інший документ що його замінює;
 3. Якщо Ви не є власником, приготуйте довіреність (оригінал), у якої власник доручає вам голосувати від його імені щодо створення ОСББ (або така, де конкретно вказано що вона для того, щоб власника представляли на установчих зборах ОСББ, або ж генеральна довіреність на будь які правочини з нерухомістю), а також паспорт або інший документ що його замінює;
 4. Завантажте, роздрукуйте та заповніть власноруч анкету голосування згідно зразка (нижче), поставте відмітку ЗА чи ПРОТИ та підпишіть у кожному пункті голосування;
 5. Особисто передайте анкету, покажіть (тільки покажіть, копію не треба залишати) витяг з державного реєстру речових прав на нерухоме майно, паспорт (або довіреність та паспорт) за одним, з двох варіантів:
  • Підійдіть особисто в один з днів: 1, 2, 3, 5 жовтня з 20:30 до 21:00 на спортивний майданчик біля першої секції (або навпроти неї, якщо дощ) та передайте анкету і покажіть документи на право власності
  • АБО
  • Вкажіть тут, коли можна до Вас зайти у інший час щоб отримати анкету та подивитися документи на право власності. До Вас зайде один з кандидатів Правління ОСББ та покаже свій паспорт.

Якщо Ви не можете самостійно роздрукувати анкету, підходьте на зустріч ввечері або запросіть до себе, Вам нададуть роздрукований бланк.

Якщо у Вас є запитання щодо документів або заповнення анкети, будь ласка, пишіть у Viber або дзвоніть: +38 (063) *** — Кристина Наумова (кв. 94), секретарка установчих зборів.

Зразок витягу
Зразок витягу
Зразок договору купівлі-продажу
Зразок договору купівлі-продажу
Зразок заповнення анкети власником
Зразок заповнення анкети власником
Зразок заповнення анкети представником власника
Зразок заповнення анкети представником власника

За посиланнями проект Статуту та анкети кандидатів Правління ОСББ:

З повагою, ініціативна група
Телефони для довідок:
+38 (050) *** Бусс Михайло (кв.225)
+38 (067) *** Урядов Віталій (кв.39)
+38 (067) *** Сидорчук Юрій (кв.17)

 

Проведення установчих зборів Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ)

Повідомлення про проведення установчих зборів Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ)

Шановні власники!

Ініціативна група співвласників буд. № 2 по вул. Кирило-Мефодіївській у м. Києві, яка створена згідно протоколу №1 від 07 травня 2019 року, у відповідності до вимог Закону України «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку» повідомляє Вас, що  установчі збори співвласників багатоквартирного будинку №2 по вул. Кирило-Мефодіївській в м. Києві відбудуться у неділю, «22» вересня 2019 року за адресою: м. Київ, вул. Кирило-Мефодіївська, буд. №2 (на спортивному майданчику біля 1-ї секції, а у випадку несприятливих погодних умов — на -1 поверсі паркінгу).

Початок реєстрації о 16 год. 00 хв.
Початок зборів о 17 год. 00 хв.

 ПОРЯДОК ДЕННИЙ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ:
1. Обрання Голови, секретаря та лічильної комісії Установчих зборів.
2. Ухвалення рішення щодо створення Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку №2 по вул. Кирило-Мефодіївській в м. Києві (надалі Об’єднання).
3. Затвердження назви Об’єднання.
4. Розгляд та затвердження Статуту Об’єднання.
5. Обрання членів Правління Об’єднання.
6. Обрання членів ревізійної комісії Об’єднання.
7. Обрання представника Установчих зборів та надання йому повноважень для здійснення державної реєстрації Об’єднання.

У разі неможливості бути присутнім в зазначений час, Ви можете оформити нотаріальну довіреність на представлення Ваших інтересів на вищезазначених Зборах.

Власникам, або їх уповноваженим представникам, для участі в Установчих зборах обов’язково мати при собі оригінал паспорту (або інше посвідчення особи) та документ, що підтверджує право власності на квартиру або приміщення (свідоцтво, договір міни чи купівлі-продажу або інше).

З повагою, ініціативна група
Телефони для довідок:
+38 (050) *** Бусс Михайло (кв. 225)
+38 (067) *** Урядов Віталій (кв.39)
+38 (067) *** Сидорчук Юрій (кв.17)