РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ ЗАГАЛЬНИХ ЗБОРІВ 2020

Шановні співвласники!

Після остаточної обробки листів голосування та підрахунку голосів , хочемо повідомити, що «ЗА» передачу будинку в управління ОСББ проголосувало 57,22% площ нашого будинку. Це означає, що рішення вважається прийнятим і з 1 листопада 2020 року ОСББ почне управління будинком.
До 01.11.2020 року управління будинком здійснює ФКС-12.
За всі питання запропоновані на голосування проголосувало більше ніж 50% + 1 голос, тому всі пропозиції відображені в листах голосування — прийняті.
Про всі кроки і дії ОСББ, які правління планує вжити для прийняття будинку в управління, ми обов’язково будемо повідомляти вас.
Про подальші дії вас, як співвласника ОСББ, про порядок оплати платежів і порядку роботи обслуговуючої організації, ми обов’язково повідомимо додатково.
Також звертаємо вашу увагу, що офіційну інформацію від імені ОСББ будемо дублювати тут та на інформаційних дошках.

Протокол загальних зборів ОСББ.

Голосування завершено

12.10.2020 о 23:59 закінчився термін збору голосів після проведення загальних зборів ОСББ.

На даний момент хочемо повідомити, що маємо бюлетні голосування 58.3% від загальної площі будинку. За попередньою інформацією, «ЗА» зміну алгоритму роботи управлінням будинку проголосувало 57,3% площ. Без ретельного підрахунку ми не можемо казати більш точну цифру, також на перевірку всіх бюлетнів потрібен час. Остаточний результат ми будемо готові оприлюднити, орієнтовно,  о 20:00 на 14.10.2020 (якщо зможемо впоратися раніше, будемо раді надати інформацию якнайшвидше). Також результати будуть оприлюднені на всіх інформаційних дошках нашого ЖК.

Досить напружений період був для всіх людей, які допомагали збирати голоси! Багато хто дзвонив сусідові, хтось намагався питати сусідів  за нагоди спільного проїзду у ліфті. Дехто приділяв цьому уесь вільний час, дехто брав відгули на роботі! Без Вашого внеску, ми б не досягли  таких результатів!
Дуже дякуємо усім!

ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ 2020. ЯК І ДЕ МОЖНА ПРОГОЛОСУВАТИ

Кожен день на спорт-майданчику (біля І секції)
протягом усього наступного тижня (до 12.10.2020 включно)
з 20:00 до 21:00
на вас чекатимуть члени Активу нашого будинку, щоб прийняти ваш голос.

При собі необхідно мати паспорт та документ, що підтверджує право власності.
Лист письмового опитування ви можете отримати на місці, або роздрукувати та заповнити його самостійно.

Якщо вам не підходить час або місце для голосування, ви можете зв’язатися з членами Правління нашого будинку та домовитись на інший зручний для вас час або місце.

Наумова Кристина +380639722899

Заверуха Едуард +380683547408

Детальніше про Загальні Збори 2020 ви можете почитати тут.

Приєднуйтесь до нашої группи «ОСББ «Старокиевский» ЖК у Вайбер.

P.S.
«Уважаемый, сосед! Да, я обращаюсь к Вам, кто еще не проголосовал за передачу дома в управление ОСББ. Я понимаю, что Вам некогда, может, Вы здесь и не живете, может только делаете ремонт. Думаете, что без Вас могут все решить? Нет, не можем. ОСББ – это организация всех собственников дома! Значит и Ваш голос очень важен! И он будет учтен!
Не задавались вопросом: Почему в домах где уже есть работающее ОСББ нет потрескавшихся стен, не встретишь перегоревших ламп, не протекает крыша, исправно работают все лифты в парадном?! Есть охранники, а не статисты. Да, это я про ЖК Старокиевский сейчас все писал. А у нас в доме пока хозяин не ОСББ, а организация навязанная застройщиком.
Думаю, что вы понимаете, что основная цель такой коммерческой организации – это получение прибыли. В то время, как наше ОСББ – это не прибыльная организация и все средства, которые мы заплатим, будут использованы в наших интересах.
Время сделать СВОЙ ВЫБОР и проголосовать за передачу дома в управление ОСББ!
Если Вам, не все равно, то придите и проголосуйте. Иначе, через пару лет такого замечательного управления нашим домом, как сейчас есть, превратят вашу «инвестицию в светлое будущее» в пассив, поглощающий значительные суммы каждый месяц, от которого Вы сможете избавиться, только значительно потеряв.
Вас точно устраивает такое будущее?»

Голосування загальних зборів ОСББ «ЖК Старокиївський» 2020

Загальні збори ОСББ «ЖК Старокиївський» відбулися 27.09.2020.
Письмове опитування проводиться протягом 15 днів з дати проведення зборів (до 12.10.2020 включно).

Як допомогти?
1. Роздрукувати та наклеїти на своєму (при нагоді й на інших) поверсі: https://sk10.org/OSBB1.pdf або https://sk10.org/OSBB2.pdf
2. Поговорити з сусідами, які ще не проголосували. Хто вже проголосував: https://sk10.org/?p=417

Хід голосування та письмового опитування:

Повідомлення про проведення Загальних зборів ОСББ «ЖК «Старокиївський»

Повідомляємо Вас про те, що «27» вересня 2020 року о 12:00 годині за адресою м. Київ, вул. Кирило-Мефодіївська 2 (на спортивному майданчику), відбудуться Загальні збори ОСББ «ЖК «Старокиївський».

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ ЗАГАЛЬНИХ ЗБОРІВ:

Читать далее

Обгрунтування запропонованих рішень Правління

Від імені Правління ОСББ, хочемо пояснити, яким чином ми дійшли до тих пропонованих рішень, які ви можете бачити в бюлетенях для голосування/письмового опитування.

Одразу після реєстрації нашого ОСББ постало питання — яким чином повинне діяти ОСББ для того, щоб покращити управління/обслуговування нашого будинку, зробити його більш ефективним і прозорим? Було проаналізовано чимало факторів, серед яких: Читать далее

Группа «Двор без машин (ЖК СК)»

Дом заселяется и вопрос парковки-выяснений-напряжения между соседями будет только усугубляться. Создать платную парковку или «штрафовать» за не правильную парковку во дворе ОСМД не может юридически, охрана должна охранять, а не разруливать конфликты с паркоместами.
Двор только для спец. транспорта (скорые, пожарные, разгрузка-погрузка).
В итоге, выше безопасность, более комфортная среда (где сейчас авто, ставить озеленение в кадках, лавочки и т.д.), отсутствие парковочных выяснений.
Создана группа где предлагается объединить усилия и совместно выработать концепцию «Двор без машин». Необходимые шаги для реализации?
В группе уже более 70 человек, чем больше нас будет, тем реальней реализовать идею, присоединяйтесь.
Присоединиться к группе

Обновлено
Базовый вариант концепции «Двор без машин» в ЖК «Старокиевский» — https://sk10.org/dvor

Предложение от ФКС12 для ОСББ

Сегодня (05.06.2020) я получил предложение от обслуживающей нас организации ФКС12 на обслуживание нашего дома, в случае принятия нами решения на общем собрании – самостоятельно управлять домом. Как говориться, лучше поздно чем – никогда.

Читать далее

Встреча с потенциальной управляющей компанией.

«В понедельник 02.03.2020 в 19:30 на спорт площадке ЖК мы планируем провести первую встречу с потенциальным претендентом на управляющую компанию ТОВ «Управляюча компанія «ДОМОЛАД».
На встрече мы обсудим предложение ТОВ «Управляюча компанія «ДОМОЛАД». У всех желающих будет возможность задать интересующие их вопросы представителю компании.
Для инфо: на сегодняшний день предложение от ФКС12 или от «дружественной» им компании мы не получили.»

Визначення оптимальної форми подальшого управління ЖК

Шановні співвласники ЖК «Старокиївський», а також інші небайдужі мешканці житлового комплексу!

Інформуємо, що за результатами проведених минулого року загальних зборів 24 грудня 2019 року створено юридичну особу — об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «ЖК СТАРОКИЇВСЬКИЙ», ідентифікаційний код 43426857, адреса місцезнаходження: 04116, м. Київ, вулиця Кирило-Мефодіївська, будинок 2. Керівником об’єднання – головою правління є БУСС МИХАЙЛО ЮРІЙОВИЧ. Читать далее

Створення ОСББ в ЖК «Старокиївський»

Шановні сусіди! Нагадуємо, що 22 вересня 2019 р. у нас відбулися Установчі Збори по створенню ОСББ. Усі, хто не мав змоги проголосувати на зборах мають можливість зробити це за допомогою письмового опитування. Читать далее