Щодо паркування, проведення шумних робіт та допуску на територію ЖК Старокиївський

Шановні сусіди!
Стосовно парковки на території «ЖК Старокиївський».
З метою впорядкування паркування на території ЖК правлінням прийнято рішення про встановлення наступних правил стоянки і парковки:

 • Автомобілі на територію ЖК будуть пропускатися для завантаження/розвантаження — безперешкодно.
 • Стоянка авто на території ЖК — тільки при наявності вільних паркомісць. Паркомісцем на території ЖК вважається місце, позначене розміткою.
 • При порушенні водієм правил паркування та стоянки авто (стоянка поза позначеного розміткою паркомісця) водієві буде зроблено попередження.
 • У разі неодноразового порушення правил паркування водію автомобіля буде відключений брелок доступу для відкриття шлагбаума на 1 місяць.
 • При порушенні водієм правил паркування здатному вплинути на безпеку людей (перекриття пожежних проїздів, блокування проходів, блокування інших авто і т.д.) буде викликатися евакуатор для евакуації такого авто.
 • Для зручності водіїв, охоронець на в’їзді буде повідомляти водіїв про наявність вільних паркомісць на території ЖК і при відсутності таких повідомляти водієві. У разі відсутності вільних паркомісць в’їзд на територію буде можливий тільки для завантаження/навантаження.

Правила щодо відключення брелків і виклику евакуатора будуть введені в дію з 01.12.2020 року. У зв’язку з цим просимо власників автомобілів з розумінням поставитися до дій охорони.

Стосовно проведення гучних робіт в «ЖК Старокиївський»

На підставі ст. 24 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», а також відповідно до рішення Київської міської ради від 25.12.2008 № 1051/1051 «Про правила благоустрою міста Києва», правлінням ОСББ «Старокиївський» прийнято рішення про встановлення наступних правил проведення гучних робіт на території ЖК Старокиївський:

 • Проведення робіт, що супроводжуються шумом, дозволяється в будні дні з 9-00 до 13-00 та з 15-00 до 19-00.
 • Проведення робіт, що супроводжуються шумом, заборонено у вихідні та святкові дні цілодобово.
 • Проведення робіт, що супроводжуються шумом заборонено в будні дні з 19-00 до 9-00, а також з 13-00 до 15-00.
 • У зв’язку з проживанням в будинку великої кількості маленьких дітей, час з 13-00 до 15-00 відводиться для денного сну дітей.
 • Шум при виконанні будь-яких робіт незалежно від часу доби не повинен перевищувати встановлених санітарними нормами рівнів шуму, а саме: в денний час — не більше 40 ДБА, в нічний — не більш ніж 30 ДБА.
 • У разі порушення правил проведення гучних робіт, охорона буде виявляти порушників і зв’язуватися з власником.

Окремо хочемо звернутися до сусідів, які вже закінчили ремонти, але люблять весело і шумно проводити час ночами.
З огляду на погану звукоізоляцію і монолітну конструкцію будинку переконливо просимо вас поважати право на спокійне життя і тишу, що живуть поруч з вами сусідів і утримуватися від гучного прослуховування музики і проведення галасливих заходів у святкові та вихідні дні цілодобово, а в робочі дні з 22-00 до 8 -00 ранку.

У разі скарг сусідів на постійний шум після 22-00 охорона буде попереджати власників або орендарів такої квартири.
У разі відсутності реакції і зневаги правом інших сусідів на тишу, — буде викликатися поліція.

Стосовно допуску на територію «ЖК Старокиївський».
З метою організації забезпечення безпеки мешканців ЖК і в зв’язку з почастішанням випадків проникнення на територію ЖК сторонніх, Правлінням вводиться деякі зміни алгоритму дій охорони:

 • З 20.11.2020 р Охорона буде вести журнал відвідувань, в який будуть вноситися дані про час і мету візиту відвідувачів.
  Тому просимо вас з розумінням поставитися до того, що ваших гостей будуть питати куди вони направляються і до кого.
 • Також на даний момент планується тестування можливості допуску сторонніх осіб на територію РК тільки при наявності у охорони інформації про такий візит.
 • Інформацію про відвідувача охорона буде отримувати по телефонному дзвінку від власника. Для цього необхідно зібрати реєстр телефонів власників, які матимуть право надавати доступ на територію РК третім особам. Працювати це буде наступним чином — якщо ви чекаєте відвідувача (гостей, доставку, доктора і т.д.) ви попереджуєте охорону про такий візит (телефон диспетчера +38 044 3590272).

У найближчий час ми коригуємо реєстр квартир з прив’язкою до номерів телефонів з яких будуть повідомляти про відвідувачів (Якщо власник здає квартиру, він повинен письмово повідомити про номерах телефонах з яких охорона може приймати заявки про відвідувачів).

!!! Окремо звертаємо вашу увагу, що порядок пропуску за дзвінком охорони (п.2) ще не прийнятий і знаходиться на стадії тестування та опрацювання. Ми повідомляємо вам про це для того, щоб тримати вас в курсі справ, і щоб ви розуміли з якою метою збирається інформація про телефони власників квартир.