Будинок офіційно прийнято на обслуговування ОСББ

Шановні сусіди!

Ось і наслата дата 01.11.2020, коли управління будинком перейшло до ОСББ «ЖК Старокиївський».
Ми хочемо  привітати всіх співвласників з цією подією. Ми остаточно переконалися, що наш будинок потрібен тільки нам, власникам.
Ми всі розуміємо, що буде нелегко, ми починаємо з чистого аркуша (у прямому сенсі). Від попередніх управителів нам дісталося: обладнання ІТП, елеткрощитових, ліфтові, відеоспостереження та … 2-ва віника, та все те, що міцно прикручено до стін.  🙂
На даний момент ми ще не отримали від ФКС12 повного пакету документів по будинку. Розраховуємо, що це питання буде закрите найближчим часом.
Просимо поставитися з розумінням до можливих нашим помилкам і огріхів (дуже сподіваюся, їх буде дуже мало). Правління ОСББ і вибрані контрагенти ретельно готувалися до цієї дати і ми віримо, що ми не помітимо погіршення за рівнем надання послуг, а зовсім навпаки.
З завтрашнього дня в нас буде більшість нових підрядників. Вивіз сміття, охорона, ремонт / обслуговування ліфтів і т.д. Обслуговування заявок власників / мешканців / власників паркомісць, буде здійснюватися за допомогою чат бота, інструкцію можна переглянцти нижче.

Телефон диспетчерської, покищо залишаеться без змін: 073 761 88 24

Шановні мешканці!

Вашій увазі пропонується  сервіс — електронна диспетчерська служба “ДомоладБот”, яка дозволяє розміщувати заявки (окрім аварійних ситуацій) на  сервісах Telegram та Viber , а також відстежувати статус їх виконання.

Види заявок, можливих для розміщення в системі ДомоладБот:

  • — квартирні заявки (виклик фахівців обслуговуючої компанії (сантехнік, електрик) для проведення робіт всередині квартири);
  • — заявки, що стосуються обслуговування внутрішньобудинкових комунікацій та інженерних мереж (наприклад: заміна ламп в зоні МЗК, проблеми з дверима, дотягувачами, ручками, плиткою і т.п., а також проблем, що стосуються водопостачання, теплопостачання, електропостачання та водовідведення);
  • — заявки/побажання стосовно прибирання будинку та прибудинкової території;
  • — заявки щодо обслуговування ліфтів.

Для входу в систему ДомоладБот Вам  потрібно просто відсканувати один з наведених  нижче QR-кодів, або:

  • Для сервісу Telegram — пройти за посиланням: me/DomoladBot
  • Для сервісу Viber — пройти за посиланням: https://ru.pipe.bot/viber/6965

Подання заявок може відбуватись в будь-який час.

Опрацювання заявок здійснюється в робочі дні: Пн — Пт з до 09:00 до 18:00.

Важливо !!! У разі виникнення аварійних ситуацій, заявки приймаються тільки на диспетчерські телефони відповідних служб вашего будинку.

                                                               

                                                                                          

                                                                                                      Viber

Telegram

Viber