Обгрунтування запропонованих рішень Правління

Від імені Правління ОСББ, хочемо пояснити, яким чином ми дійшли до тих пропонованих рішень, які ви можете бачити в бюлетенях для голосування/письмового опитування.

Одразу після реєстрації нашого ОСББ постало питання — яким чином повинне діяти ОСББ для того, щоб покращити управління/обслуговування нашого будинку, зробити його більш ефективним і прозорим? Було проаналізовано чимало факторів, серед яких:

  • історія роботи поточної обслуговуючої компанії ФКС-12 (в тому числі і відгуки співвласників будинку щодо цієї роботи),
  • законодавча база, досвід функціонуючих ОСББ,
  • ринок житлово-комунальних послуг (зокрема, вартість складових частин комплексного обслуговування будинку) та ін.

         В результаті цього Правління ОСББ вирішило, що найбільш ефективним кроком стане перехід нашого будинку на управління статутними органами ОСББ (Загальні зборі, Правління та Ревізійна комісія). Разом з тим Правління чітко усвідомлює, що його члени (як і більшість інших співвласників ОСББ) не є фахівцями в сфері обслуговування багатоквартирних будинків. Тож практично одразу визріло наступне рішення — ми хотіли б залучити фахівців, які мають необхідний досвід і вміння в цій сфері.

Далі ми почали шукати фахівців. Як виявилось, в Києві є чималий ринок такого роду послуг. Тож ми спробували зконтактувати з якомога більшою кількістю гравців на ринку, з урахуванням розташування нашого будинку. В результаті, протягом цього року в нашому будинку було проведено ряд зустрічей з представниками цих компаній, в тому числі і з представниками поточної обслуговуючої компанії. В ході цих зустрічей ми також мали на меті залучити до цього процесу якомога більшу кількість співвласників. Про зустрічі повідомлялось у чаті Viber, і принагідно ми хочемо подякувати всім, хто брав у них участь 🙂 . Бо хоч проекти рішень, кошторис, договори та ін. операційна діяльність опрацьовуються Правлінням, проте нам дуже важлива думка інших співвласників для того, щоб обирати найбільш оптимальний шлях розвитку нашого будинку.

        В результаті цієї роботи, а також подальшого обговорення проектів рішень на майбутні Загальні збори, кошторису, потенційних підрядчиків, проектів договорів, ми колективним обговоренням прийшли до висновку, що на даному етапі найбільш оптимальним варіантом буде співпраця з компанією «Домолад». Відповідно всі пропоновані на Загальні збори проекти рішень у бюлетенях, а також зміст додаткових матеріалів — це результат нашої попередньої координації з цією компанією.

Проте реалізація цих планів Правління стане можливою лише у випадку, якщо відповідні рішення підтримає більшість співвласників нашого будинку. Тож, просимо вас, шановні співвласники, з відповідальністю віднестися до Загальних зборів, що відбудуться 27.09.2020 і проголосувати або на самих Зборах, або ж протягом двох тижнів письмового опитування після дати Зборів.


P.S. На даний момент ми в Правлінні обговорюємо те, яким чином найбільш оптимально і безпечно, зважаючи на ситуацію з карантином, далі продовжувати інформаційну кампанію протягом цього і наступного тижнів, щоб ви, шановні співвласники, могли задати ті питання, що вас цікавлять і отримати від нас на них відповіді. Про подальші плани щодо комунікації ми повідомимо вас незабаром окремим повідомленням.

А поки, ви можете знайомитися з матеріалами до Загальних зборів:

  1. ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗАГАЛЬНИХ СБОРІВ
  2. КОШТОРИС ОБСЛУГОВУВАННЯ БУДИНКУ
  3. КОШТОРИС ОБСЛУГОВУВАННЯ ПАРКІНГУ
  4. ПОРЯДОК СПЛАТИ ВНЕСКІВ
  5. ПОРЯДОК РОБОТИ З НЕПЛАТНИКАМИ
  6. БЮЛЕТЕНЬ ГОЛОСУВАННЯ
  7. БЮЛЕТЕНЬ ПИСЬМОВОГО ОПИТУВАННЯ

а також задавати питання у чаті Viber , або ж електронною поштою на скриньку [email protected]