Визначення оптимальної форми подальшого управління ЖК

Автор: | 29.01.2020

Шановні співвласники ЖК «Старокиївський», а також інші небайдужі мешканці житлового комплексу!

Інформуємо, що за результатами проведених минулого року загальних зборів 24 грудня 2019 року створено юридичну особу — об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «ЖК СТАРОКИЇВСЬКИЙ», ідентифікаційний код 43426857, адреса місцезнаходження: 04116, м. Київ, вулиця Кирило-Мефодіївська, будинок 2. Керівником об’єднання – головою правління є БУСС МИХАЙЛО ЮРІЙОВИЧ.
9 січня 2020 року відповідно до рішення ДПІ у Шевченківському районі ГУДПС у м. Києві ОСББ «ЖК СТАРОКИЇВСЬКИЙ» присвоєно ознаку неприбутковості.
Відповідно до статті 12 Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку» за рішенням загальних зборів функції з управління багатоквартирним будинком можуть бути передані (всі або частково) управителю або асоціації.
Статтею 13 цього Закону передбачено, що якщо функції з управління багатоквартирним будинком за рішенням загальних зборів об’єднання передано управителю, відносини з управління регулюються договором, укладеним між об’єднанням і управителем.
У зв’язку з цим членами правління ОСББ здійснюється попереднє визначення найбільш оптимальної форм подальшого управління житловим комплексом та одночасно потребується визначення найбільш гідних кандидатів управителя для можливого винесення на загальні збори питання про передачу частини функцій з управління житловим комплексом.

З метою забезпечення прозорості діяльності ОСББ та врахування думки якомога більшої кількості співвласників ЖК, просимо усіх бажаючих у строк до «05» лютого 2020 року:
1) внести свої обґрунтовані пропозиції (бачення) щодо найбільш оптимальної форми управління житловим комплексом;
2) внести свої обґрунтовані пропозиції щодо кандидатів (юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців), які можуть здійснювати ефективне управління житловим комплексом (при цьому зазначити відомості про їх позитивний досвід, форми та методи управління тощо, а також контактні дані);
3) внести свої пропозиції щодо управителів, яких краще не розглядати як потенційних кандидатів (при цьому зазначити відомості про негативний досвід співпраці з ними або інші компрометуючі відомості);
4) внести обґрунтовані пропозиції щодо інших питань, які варто розглянути на наступних загальних зборах співвласників.

Пропозиції просимо надсилати на електронну адресу [email protected] .
Про результати відбору кандидатів в управителі буде поінформовано додатково (завчасно до проведення загальних зборів).

З повагою
Члени правління ОСББ «ЖК СТАРОКИЇВСЬКИЙ»