Створення ОСББ в ЖК «Старокиївський»

Автор: | 16.11.2019

Шановні сусіди! Нагадуємо, що 22 вересня 2019 р. у нас відбулися Установчі Збори по створенню ОСББ. Усі, хто не мав змоги проголосувати на зборах мають можливість зробити це за допомогою письмового опитування.

Тому всіх, хто підтримує створення ОСББ закликаємо зробити декілька нескладних кроків:

 1. Приготуйте документ (оригінал) про право власності (а саме витяг з державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію прав та їх обтяжень про право власності або договір купівлі-продажу;)
 2. Якщо Ви є власником, приготуйте паспорт або інший документ що його замінює;
 3. Якщо Ви не є власником, приготуйте довіреність (оригінал), у якої власник доручає вам голосувати від його імені щодо створення ОСББ (або така, де конкретно вказано що вона для того, щоб власника представляли на установчих зборах ОСББ, або ж генеральна довіреність на будь які правочини з нерухомістю), а також паспорт або інший документ що його замінює;
 4. Завантажте, роздрукуйте та заповніть власноруч анкету голосування згідно зразка (нижче), поставте відмітку ЗА чи ПРОТИ та підпишіть у кожному пункті голосування;
 5. Особисто передайте анкету, покажіть (тільки покажіть, копію не треба залишати) витяг з державного реєстру речових прав на нерухоме майно, паспорт (або довіреність та паспорт) за одним, з двох варіантів:
  • Підійдіть особисто в один з днів: 1, 2, 3, 5 жовтня з 20:30 до 21:00 на спортивний майданчик біля першої секції (або навпроти неї, якщо дощ) та передайте анкету і покажіть документи на право власності
  • АБО
  • Вкажіть тут, коли можна до Вас зайти у інший час щоб отримати анкету та подивитися документи на право власності. До Вас зайде один з кандидатів Правління ОСББ та покаже свій паспорт.

Якщо Ви не можете самостійно роздрукувати анкету, підходьте на зустріч ввечері або запросіть до себе, Вам нададуть роздрукований бланк.

Якщо у Вас є запитання щодо документів або заповнення анкети, будь ласка, пишіть у Viber або дзвоніть: +38 (063) *** — Кристина Наумова (кв. 94), секретарка установчих зборів.

Зразок витягу
Зразок витягу
Зразок договору купівлі-продажу
Зразок договору купівлі-продажу
Зразок заповнення анкети власником
Зразок заповнення анкети власником
Зразок заповнення анкети представником власника
Зразок заповнення анкети представником власника

За посиланнями проект Статуту та анкети кандидатів Правління ОСББ:

З повагою, ініціативна група
Телефони для довідок:
+38 (050) *** Бусс Михайло (кв.225)
+38 (067) *** Урядов Віталій (кв.39)
+38 (067) *** Сидорчук Юрій (кв.17)