Архив автора: Наумова Кристи

Повідомлення про проведення Загальних зборів ОСББ «ЖК «Старокиївський»

Повідомляємо Вас про те, що «27» вересня 2020 року о 12:00 годині за адресою м. Київ, вул. Кирило-Мефодіївська 2 (на спортивному майданчику), відбудуться Загальні збори ОСББ «ЖК «Старокиївський».   ПОРЯДОК ДЕННИЙ ЗАГАЛЬНИХ ЗБОРІВ:

Обгрунтування запропонованих рішень Правління

Від імені Правління ОСББ, хочемо пояснити, яким чином ми дійшли до тих пропонованих рішень, які ви можете бачити в бюлетенях для голосування/письмового опитування. Одразу після реєстрації нашого ОСББ постало питання — яким чином повинне діяти ОСББ для того, щоб покращити управління/обслуговування нашого будинку, зробити його більш ефективним і прозорим? Було проаналізовано чимало факторів, серед яких:

Предложение от ФКС12 для ОСББ

Сегодня (05.06.2020) я получил предложение от обслуживающей нас организации ФКС12 на обслуживание нашего дома, в случае принятия нами решения на общем собрании – самостоятельно управлять домом. Как говориться, лучше поздно чем – никогда. Так вот, у нас есть 3-и варианта (постараюсь кратко): 1. Тариф 8,26 грн/м. При этом сокращают постоянно пребывающих в ЖК электрика, сантехника… Читать далее »