Оплата Председателю ОСББ

Тема в разделе "Создание ОСББ (ОСМД)", создана пользователем Alex, 28 июн 2017.

?

Оплата Председателю ОСББ

  1. 1. Только оклад

    14,3%
  2. 2. Оклад + % от привлеченных средств (например от сдачи в аренду подвальных помещений)

    64,3%
  3. 3. Только % от привлеченных средств (например от сдачи в аренду подвальных помещений)

    0 голосов
    0,0%
  4. 4. Безоплатно

    21,4%
  1. Alex

    Alex Administrator Команда форума

    Сообщения:
    95
    Симпатии:
    130
    Секция (подъезд):
    2
    Из форумного чата ( http://sk10.org/chat/ ) :
     
    Каролина и Marina4 нравится это.
  2. A Lex & Ket

    A Lex & Ket Member

    Сообщения:
    89
    Симпатии:
    83
    Секция (подъезд):
    4
    Этаж:
    24
    Зі Статті 10 Закону про ОСББ:

    До виключної компетенції загальних зборів співвласників відноситься:
    затвердження статуту об'єднання, внесення змін до нього;
    обрання членів правління об'єднання;
    питання про використання спільного майна;
    затвердження кошторису, балансу об'єднання та річного звіту;
    попереднє (до їх укладення) погодження умов договорів, укладених на суму, що перевищує зазначену в статуті об’єднання, договорів, предметом яких є цінні папери, майнові права або спільне майно співвласників чи їх частина;
    визначення порядку сплати, переліку та розмірів внесків і платежів співвласників;
    прийняття рішення про реконструкцію та ремонт багатоквартирного будинку або про зведення господарських споруд;
    визначення розміру матеріального та іншого заохочення голови та членів правління;
    визначення обмежень на користування спільним майном;
    обрання та відкликання управителя, затвердження та зміна умов договору з управителем, прийняття рішення про передачу функцій з управління спільним майном багатоквартирного будинку повністю або частково асоціації;
    прийняття рішень про заснування інших юридичних осіб або участь у товариствах.
     
    Svetlana и Marina4 нравится это.

Поделиться этой страницей