Гарантии Застройщика

Тема в разделе "ЖК "Старокиевский", наш дом, ЖЭК (Форвард 12)", создана пользователем Alex, 4 авг 2017.

 1. Alex

  Alex Administrator Команда форума

  Сообщения:
  113
  Симпатии:
  139
  Секция (подъезд):
  2
  Относительно гарантии на дом (Застройщика).


  "... ДАБI ДАБІ роз’яснює написано:

  "Щодо гарантійних строків у будівництві
  Відповідно до ст. 857 Цивільного кодексу України робота, виконана підрядником, має відповідати умовам договору підряду, а в разі їх відсутності або неповноти – вимогам, що звичайно ставляться до роботи відповідного характеру.
  Згідно із ст. 884 Цивільного кодексу України підрядник гарантує досягнення об’єктом будівництва визначених у проектно-кошторисній документації показників і можливість експлуатації об’єкта відповідно до договору протягом гарантійного строку, якщо інше не встановлено договором будівельного підряду. Гарантійний строк становить десять років від дня прийняття об’єкта замовником, якщо більший гарантійний строк не встановлений договором або законом.
  Статтею 860 Цивільного кодексу України встановлено, що перебіг гарантійного строку починається з моменту, коли виконана робота була прийнята або мала бути прийнята замовником, якщо інше не встановлено договором підряду.
  При цьому, відповідно до ст. 859 Цивільного кодексу України гарантія якості роботи поширюється на все, що становить результат роботи, якщо інше не встановлено договором підряду"."
   
  Каролина, mikl, Marina4 и ещё 1-му нравится это.

Поделиться этой страницей